Блок живлення RD-1200-68
В наявності
Короткий опис
Орігінальний блок живлення RD-1200-68 Riden
Номінальна вхідна напруга - 220В
Номінальна вихідна напруга - 68В
Номінальна потужність - 1200Вт
🔋 Висока Потужність: Блок живлення RD-1200-68 забезпечує потужність до 1200 Вт, що робить його ідеальним для живлення різноманітних пристроїв, включаючи промислові та лабораторні установки. Висока потужність дозволяє забезпечити стабільну роботу навіть найвибагливіших пристроїв.
Стабільна Вихідна Напруга: RD-1200-68 забезпечує вихідну напругу 68 В, що дозволяє використовувати його з різними електронними компонентами та системами. Стабільна вихідна напруга гарантує надійну роботу вашого обладнання без перебоїв.
Ми надаємо кілька способів доставки:
- доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Meest Пошта;
- самовивіз в Дніпрі.
Доступні способи оплати:
- оплата на картку ПриватБанку;
- готівкою при отриманні (післяплата у відділенні пошти або самовивозом);
- безготівковій розрахунок для юридичних осіб +10% (не платники ПДВ)